האם כל אחד יכול לעבור השתלת שיניים? - ד"ר גיל רפלוביץ

האם כל אחד יכול לעבור השתלת שיניים?

כאשר עוקרים לנו שיניים מאוד כואב לנו. הכאב האמתי והסבל מתחילים דווקא לאחר עקירת השן החולה. כאשר חסרות לנו שיניים קשה לנו יותר לאכול. קשה לנו ללעוס מאכלים שהמרקם שלהם מוצק מאוד וקשה. גם מבחינת ההופעה החיצונית שלנו אנחנו חווים אי נעימות. לא נעים לנו לחייך ואנחנו חשים בושה כאשר אנשים רואים שחסרות לנו שיניים. יש לבעיה זאת פתרון.

נראות הפה לאחר השתלת שיניים

השתלות שיניים יכולות לאפשר לנו לחזור ללעוס ולחייך בביטחון רב. חשוב להבהיר שלא כל אחד יכול שישתילו לו שיניים וההשתלה תלויה בעיקר בעובי החניכיים שלנו. רופא השיניים יוכל לבדוק אותנו ולהחליט על דרך הטיפול שהכי מתאימה לנו.

השתלת שיניים – למה חשוב להשקיע ברפואת השיניים שלנו?

למה חשוב שנשקיע ברפואת השיניים שלנו ובטיפול בשיניים שלנו? השיניים שלנו מאפשרות לנו להתקיים. אדם שאין לו שיניים לא יכול לאכול מאכלים רבים ומגוונים כי פשוט אין לו איך ללעוס אותם. כאשר אין לנו שיניים אנחנו "חוזרים" למצב הינקותי שלנו בו כתינוקות לא היו שיניים או אמצעים ללעוס אוכל מוצק.

מחסור בשיניים מהווה גם בעיה אסתטית. כאשר אין לנו שיניים ההופעה החיצונית שלנו פחות מרשימה ויפה. השתלת שיניים יכולה לאפשר לנו לחזור ולאכול את כל סוגי המאכלים וגם לחזור ולהיראות מעולה. השתלה זו מהווה הליך פשוט יחסית מבחינה רפואית ורופא שיניים שמומחה בשיקום הפה יוכל לבצע זאת בקלות.

על אורתודנטיה והיתרונות שלה

בדיוק כמו שחשוב שנטפל בשיניים שלנו מבחינת החוזק שלהם – כך שלא יהיו להם חורים ולא יצטרכו לעקור אותן, כך כדאי לנו גם לטפל בהופעה החיצונית שלהן. אורתודנטיה היא ענף ברפואת השיניים אשר אחראית על האסתטיקה שלהן. טיפול אורתודנטי נועד לטפל בשיניים שלנו וליישר אותן כל שההופעה החיצונית שלנו תהיה יפה יותר. טיפולים אורתודנטיים ניתן לעבור בכל גיל, אולם רצוי לעבור אותם בגיל מוקדם כלל הניתן.

לסיכום, ניתן לומר, שבריאות השיניים שלנו אחראית וחיונית לניהול אורח חיים טוב. עד שאין לנו בעיות עם השיניים שלנו אנחנו לא יודעים להעריך אותן וכמה הן חשובות לנו. מוטב שנקפיד לטפל בשיניים שלנו ולצחצח אותם כדבר שבשגרה. אנחנו יכולים לנקות את השיניים שלנו גם עם חוט דנטלי. רופא שיניים מומחה יוכל לעזור לנו לשקם את השיניים שלנו ואת הפה במקרה שהן היו חולות ובמקרה שעקרו לנו הרבה מאוד שיניים או אפילו רק שן אחת.


קידום ושיווק האתר ע"י יובי קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק