מתעניינים בהשתלת שיניים? אל תשכחו להשוות מחירים - ד"ר גיל רפלוביץ

מתעניינים בהשתלת שיניים? אל תשכחו להשוות מחירים

 
אחד מטיפולי השיניים השכיחים ביותר הוא טיפול השתלות השיניים. החיוך שלכם הוא במידה רבה הביטחון שלכם, כך שלא מפתיע כלל שברגע שאתם במצב בו חסרה לכם שן, או שיניים, אתם ממהרים לקבוע תור אצל רופא השיניים על מנת לקבל הצעת מחיר ומערך טיפולים הולם. רגע לפני שאתם לוחצים ידיים וחותמים על הסכם העבודה, חשוב מאד שתשוו מחירים – גם במקרים בהם אתם חשים כי המצב שלכם אקוטי ואתם רוצים לקבל מענה מיידי.

אפשרות לחסוך אלפי שקלים

אז איך אתם משווים מחירים? הדרך הטובה ביותר היא לעשות סקר שוק, כשבסופו יהיו ברשותכם כמה שמות מומלצים של רופאי שיניים מובילים. כעת, עליכם לבקש מכל אחד מהרופאים הצעת מחיר בגין הטיפול הרלוונטי לכם. במרבית המקרים תוכלו לקבל מחיר דרך הטלפון, אך לעתים הרופא ידרוש בביקור פרונטלי במרפאה שלכם על מנת לאמוד את היקף הטיפול ובהתאם גם את העלויות הכרוכות בו.
 
סביר להניח כי המחירים בין הרופאים לא יהיו חופפים ברמת השקל, אך כן חשוב לוודא כי אין סטיות חדות למעלה ולמטה. ברגע שיהיו סטיות שכאלו, אז תוכלו לדעת שישנו דבר מה חריג. ההמלצה הגדולה היא לעבוד עם הרופא שמציע את המחיר הממוצע והמומלץ בשוק בגין טיפול שכזה. רופאים שגובים מחירים גבוהים מדי או נמוכים מדי הם אלו שצריכים להדליק לכם נורה אדומה.

אל תפחדו להתמקח על המחיר

יש רופא מסוים שאתם רוצים להיות מטופלים שלו אך המחיר שהוא גובה גבוה מאד ואינו תואם את המחיר המומלץ לטיפולים שכאלו? אל תתביישו לשאול את הרופא מדוע המחיר כה גבוה. לצד הרופאים שישיבו לכם כי "זו עלות הטיפול", גם ישנם הרופאים שיציגו בפניכם סיבות רציונאליות כדוגמת מיכשור מתקדם, צילומים יקרים וכדומה, כך שתוכלו להחליט בעצמכם האם מדובר על עסקה מושכלת מבחינתכם. ככל שתדעו יותר, כך תוכלו לקבל החלטה טובה יותר.

המלצות על רופאים – חלק בלתי נפרד מהשוואת המחירים

חשוב מאד לזכור שהבחירה שלכם אינה צריכה להיות מבוססת על סמך הרופא שהעניק לכם את הצעת המחיר הזולה ביותר. את הבריאות שלכם עליכם להפקיד בידיו של רופא מקצועי, מנוסה ובעל מוניטין של הצלחות ומטופלים מרוצים. על כן, לאחר שהגעתם אל הרופא דרך המלצות, אל תחששו לדרוש ממנו בהמלצות או אפילו מספרי טלפון של מטופלים על מנת לקבל חוות דעת בהירה. בקרוב מאד, אתם הולכים לחייך שוב, ומבלי לקרוע את הכיס.

רוצים לקבל הצעת מחיר להשתלת שיניים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה


קידום ושיווק האתר ע"י יובי קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק