השתלת שיניים פה מלא: איך בוחרים רופא שיניים לביצוע טיפול השתלה?

השתלת שיניים פה מלא: איך בוחרים רופא שיניים לביצוע טיפול השתלה?

השתלת שיניים פה מלא
לחייך במראה ולראות שן חסרה זה כנראה הדבר שאתם לא בדיוק מאחלים לעצמכם, אך כעת זו המציאות הנשקפת בפניכם. אם פעם היה עליכם לחייך בחצי חיוך כדי להסתיר את חסרונה של השן, הרי שכיום יש לכם את היכולת לחייך את החיוך שתמיד רציתם לחייך, ולהפוך אותו לכרטיס הביקור שלכם. גם אם אתם הולכים לעבור טיפול של השתלת שיניים פה מלא וגם אם רק של שן בודדת, חשוב שתבחרו את רופא השיניים המטפל בכם על פי הפרמטרים הבאים.
 
1.הדרך להגיע אל רופא: המלצות
אז כן, יש לא מעט רופאי שיניים שישמחו לבצע עבורכם את טיפולי ההשתלה. האם זה אומר שאתם תשמחו שכל רופא יבצע את הטיפול עבורכם? לא בטוח. על מנת להגיע אל הרופא הטוב ביותר, כדאי שתפעילו פילטר מסנן בדמות המלצות שתקבלו מחברים, מכרים ובני משפחה. מה כוחן של ההמלצות? כוח משמעותי מאד! דרך המלצות אתם יכולים לקבל חוות דעת על אופי הטיפול, מידת שביעות הרצון ואחוזי ההצלחה של הטיפולים. לא קונים חתול בשק כשמדובר על השתלת שיניים פה מלא.
 
2.מגיעים לפגישת ייעוץ במרפאה
לאחר שיש לכם כמה שמות של רופאים, קבעו איתם פגישת ייעוץ. בפגישה שכזו תהיה לכם הזדמנות להתרשם מהרופא, מהצוות הרפואי, מנראות המרפאה, רמת האסתטיקה ואדיבות הרופא והצוות. במעמד זו תוכלו לשאול לגבי טכניקות הטיפול, סוגי השתלים בהם עושים שימוש במעמד של השתלת שיניים פה מלא ומה אחוזי הצלחת הטיפול.
 
3.עורכים בדיקה ראשונית ומקבלים הצעת מחיר
על מנת שהרופא יוכל להעניק לכם הצעת מחיר, עליו לבדוק אתכם ולראות מה היקף העבודה. חשוב לציין כי המחירים עתידים להשתנות בין רופא לרופא, וזאת מאחר וכל רופא מתמחר את הטיפול על בסיס פרמטרים שונים: ראשית, התיק הרפואי שלכם נלקח בחשבון וכמובן האם מדובר על עבודה של שתל אחד או השתלת שיניים פה מלא. בנוסף, כל רופא מבצע את העבודה עם שתלים שונים, כך שעלות הטיפול מושפעת גם מהם, ואם לא די בכך, הרי שהטיפול שלכם מתומחר גם על סמך ותק הרופא שלכם.
 
4.הציוד במרפאה – חשוב!
המציאות היא שכיום ישנן מרפאות שלא מחבקות את המודרנה ואת החידושים האחרונים של ענף רפואת השיניים, ועדיין משתמשות בציוד ישן ולא מתקדם. במרפאות האלו אינכם תרצו לעבור את טיפולי ההשתלה שלכם, ובצדק. על כן, מדובר על פרמטר חשוב שכדאי לכם לבחון במעמד פגישות ההיכרות שלכם במרפאות. לא נדרש מכם להבין בסוג הציוד וכך לאפיין את טיבו, ועל כן תוכלו לדרוש מהרופא לדעת בן כמה הציוד במרפאה, האם הוא משקף את הבשורות האחרונות בתחום ההשתלות וכדומה. השתלת שיניים מבצעים רק על הצד הטוב ביותר: עם הרופא, המרפאה והציוד הטובים ביותר!
קידום ושיווק האתר ע"י יובי קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק