טכניקות מתקדמות להשתלת שיניים - ד"ר גיל רפלוביץ

טכניקות מתקדמות להשתלת שיניים

מה מצב הפה שלכם - שן כן שן אין. מיואשים?בשורה לחסרי השיניים! אין סיבה ואין כל הצדקה להיוותר חסרי אונים וחסרי שיניים. שתלים דנטאליים מקבעים את השיניים לחך ומונעים את תזוזתן. טכניקת השתלה מתקדמת מאפשרת שיפור דרמטי באיכות חייהם של מי שסובלים מהעדר שיניים.
על מנת לקבל את כל המידע שאתם עשויים להיזקק לו לצורך קבלת הטיפול ועל מנת להיכנס אליו כאשר אתם משוכנעים ביתרונות ובתועלות שבו מומלץ לשאול את הרופא שאלות, לחקור במקורות מידע על אודותיהם ולהגיע מוכנים, בידיעה ובתחושה כי הבחירה בהשתלה היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

טכניקות מתקדמות להשתלת שיניים

אנשים בכלל ואנשים מבוגרים בפרט עשויים להיזקק לטיפול זה בשלבים שונים. השתלת שיניים פותרת את בעיית הקושי בדיבור ובלעיסה, בעיוות הפנים ומשפרת ולמעשה משקמת את הביטחון העצמי של חסרי השיניים, אשר ההשתלה מאפשרת להם לחייך ופוטרת אותם מהמבוכה ומאי הנעימות שהיו מנת חלקם בהעדר שיניים.
 

מדוע שתלים עדיפים על תותבות?

  1. תותבות אינן מאפשרות שמירה על עצם החך, הרכבתן והסרתן התכופות גורמת לאבדן הדרגתי שלה, כתוצאה מהעדר שן. השתלים הדנטאליים מסייעים לשמירה על נפח העצם בזמן הלעיסה, הודות להפעלת כוח ישיר על העצם בעיצומה של הלעיסה. כוח זה נדרש לצורף שמירה על עצמות ועל שרירים חדשים.
  2. השתלת שיניים מאפשרת לשתלים לשמור על תקינות שרירי הפנים, על המתח הטבעי שלהם ועל מראה פנים טבעי של האדם, אשר העדר השיניים מעוות אותם.
  3. השתלים מוסיפים, כאמור, ביטחון ומשפרים גם את הדימוי העצמי. מופג החשש מפני תזוזת השיניים התותבות למי מחסרי השיניים אשר התותבות היו פתרון זמני עבורם.
  4. השתלים חזקים ועמידים למשך זמן ארוך. ולמעשה הן עשויות להחזיק במשך כל חי המושתל. עם הזמן השתל הופך לחלק (אורגאני) טבעי מגוף המטופל. גם אם יידרש החלפת כתר שמודבק לקצה החשוף של השתל, הוא ייעשה מסיבה אסתטית בלבד, החשובה כשלעצמה למושתל.

אחוזי ההצלחה של השתלת שיניים גבוהים ביותר הן בלסת העליונה והן בלסת התחתונה, אבל על מנת למקסם את פוטנציאל ההצלחה חשוב לבצע את ההשתלה אצל רופא מומחה. מומלץ לבקר בקליניקה שבה אמור להתבצע הטיפול על מנת להתרשם מההיגיינה, מהצוות בכלל ומהרופא בפרט. חשוב לקבל מידע על תופעות לוואי ועל סיכונים. חשוב להיות מודעים לחופש הבחירה שלכם ולהחלטה מושכלת המתקבלת ללא לחצים. חשוב לדעת כי ההשתלה הנחשבת לפתרון המיטבי אינה החלופה היחידה.
ברור כי חרף המשפט "הבל היופי ושקר החן", כל אדם סביר, בר דעת, יעדיף למצות כל סיכוי להיראות יפה יותר מכפי שהוא נראה, ודאי כאשר לא מדובר בניתוח פלסטי אלא בניתוח פנימי, בחללה הפה.  מי מכם שמתלבטים האם הסיכויים והיתרונות רבים ומשמעותיים יותר מהסיכונים ומהחסרונות מוזמנים לפנות אל המומחים ולקבל את כל המידע החיוני הרלוונטי לקבלת החלטה.
 


קידום ושיווק האתר ע"י יובי קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק