מהי רפואת שיניים אסתטית? - ד"ר גיל רפלוביץ

מהי רפואת שיניים אסתטית?

כולנו יודעים לפנות לרופא כאשר אנחנו לא מרגישים טוב, מעטים מאתנו יפנו לרופא כאשר אנחנו רוצים לשפר את המראה החיצוני שלנו. כשזה מגיע לשיניים שלנו האסתטיקה שלהן קשורה מאוד לבריאות שלהן. שיניים יפות הן בדרך כלל גם שיניים בריאות יותר.

רפואת שיניים אסתטית

רפואת שיניים אסתטית יכולה לשפר לא רק את המראה החיצוני שלנו אלא גם את הבריאות שלנו. כאשר אנחנו משקיעים בנראות של השיניים שלנו אנחנו מחזקים אותן ואנחנו תורמים תרומה משמעותית לחיים שלנו.

מה רפואת שיניים אסתטית כוללת?

רפואת שיניים אסתטית כוללת טיפולי שיקום פה, טיפולים אורתודנטיים, טיפולי הלבנת שיניים ועוד מגוון טיפולים רחב. כאשר אנחנו מלבינים למשל את השיניים שלנו אנחנו גורמים לשיניים שלנו להיראות צעירות יותר וכך אנחנו גורמים לעצמנו להיראות צעירים יותר בחמש או עשר שנים. שיניים יפות הן בדרך כלל גם ישרות מאוד.

כאשר אנחנו שומרים על יישור השיניים שלנו אנחנו משפרים את הרושם שאנחנו עושים על אנשים ואת היוקרה האישית שלנו. שיפור ההופעה החיצונית שלנו יאפשר לנו ליהנות יותר מהחיים שלנו. כאשר אנחנו מטפחים את השיניים שלנו אנחנו נראים מצליחים יותר, שמחים יותר ומרשימים יותר.

יתרונות של שמירת האסתטיקה של הפה שלנו

יש הרבה יתרונות ברורים לשמירת האסתטיקה של הפה שלנו. כאשר אנחנו שומרים על האסתטיקה של הפנים שלנו ושל השיניים שלנו אנחנו פשוט נראים יותר טוב. ככל שנראה יותר מטופחים והשיניים שלנו יהיו לבנות יותר וישרות יותר כך נשאיר רושם טוב יותר על אנשים בחיים הפרטיים שלנו ובעבודה שלנו. גם כאשר אנחנו שומרים על היגיינת השיניים שלנו ועל ריח פה טוב אנחנו יכולים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר. כאשר אנחנו שומרים על היגיינת פה יותר נעים לאנשים לדבר אתנו ולהיות בסביבה שלנו. אם לא נשמור על אסתטיקה והיגיינה אישית של הפה והחניכיים שלנו אז יהיה לנו יותר קשה להיות בסביבת אנשים גם כי נרגיש לא בטוחים בעצמנו וגם כי לאנשים אחרים לא יהיה נעים לידנו.

רפואת שיניים קוסמטית – למי זה יכול לעזור?

רפואת שיניים קוסמטית יכולה לאפשר לאנשים רבים לשפר את ההופעה שלהם. אנשים בני כל הגילאים מילדים צעירים, בני נוער, אנשים בני עשרים ואנשים בני הגיל השלישי יכולים לקבל הטבות רבות מרפואת שיניים איכותית. ככל שנשקיע יותר בטיפול בשיניים שלנו ונקפיד ללכת לטיפולים תקופתיים אצל רופא שיניים ואצל השיננית כך השיניים שלנו יהיו יפות יותר. שיניים יפות הן גם שיניים בריאות.

כאשר השיניים שלנו לבנות זה סימן שהן לא חולות ושאין לנו חורים או הצטברות של חיידקים עליהן. שיניים ישרות למשל יכולות לעזור לנו לעשות רושם טוב בראיון עבודה או בדייט ראשון ובכל פגישה ראשונה עם אנשים חדשים שאנחנו רוצים להרשים.


קידום ושיווק האתר ע"י יובי קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק