מה צריך לדעת לפי שבוחרים רופא שיניים להשתלות

מה צריך לדעת לפי שבוחרים רופא שיניים להשתלות

תחום השתלות השיניים דורש מקצועיות וניסיון רב, רק רופא שיניים מוסמך ובעל הכשרות מתאימות רשאי לבצע את ההשתלות. בשנים האחרונות התחום הולך ומתפתח, יש שיטות חדשניות להשתלות שיניים, ביניהן שיטות להשתלות ביום אחד, וישנם גם סוגי שתלים חדשים. לפני שבוחרים רופא שיניים להשתלות חשוב לערוך סקר שוק מקיף, לבדוק האם לרופא השיניים יש תעודות המעידות על כישוריו לעסוק בתחום, רצוי לקבל המלצות ולקרוא חוות דעת, ומומלץ להשוות מחירים. לכן, לפני שממהרים לרופא השיניים הראשון עליו שומעים חשוב לבדוק בקפידה ולעומק את הנושא על מנת להבין איזה טיפולים קיימים, כיצד נקבע סוג הטיפול והאם השתלות השיניים מתאימות לכל אחד.
 

מקצועיות וניסיון רב בתחום ההשתלות

חשוב להדגיש כי לא כל רופא שיניים רשאי לבצע השתלות כיוון שיש צורך להתמחות בנושא ונדרש ניסיון בתחום על מנת להתחיל לטפל באופן פרטי. לכן, לטיפולי השתלות, עליכם לוודא כי יש ברשותו תעודות המעידות על לימודים וכי הוא מחזיק ברישיון בתוקף לרפואת שיניים. מומלץ לבקר במרפאה של רופא השיניים על מנת להתרשם מהמקום, מההיגיינה והניקיון, מהצוות ומתנועת הלקוחות.
חשוב לבדוק כי רופא השיניים אליו פונים מתמחה בשיקום הפה, וכדאי לבדוק עמו באיזה שיטות השתלת שיניים הוא מתמחה ומהו ניסיונו בתחום. אם עד לאחרונה רוב טיפולי השתלת השיניים היו כרוכים בניתוח להרמת הסינוס, בהשתלת עצם, ובזמן המתנה ארוך עד להחדרת השתלים והשלמת הטיפול, הרי כיום יש שיטות חדשניות ומתקדמות המאפשרות לרופאי שיניים לבצע את הטיפול ביום אחד או בסדרת מפגשים קצרה.
 

אבחון מקדים

רופא שיניים מקצועי המתמחה בתחום השתלות שיניים יתחיל את העבודה באבחון קפדני על מנת להציע למטופל את התוכנית המתאימה ביותר עבורו. לכן, נהוג לשלוח את המטופל לצילום CT של הפה על מנת לבדוק את מצב העצם בחניכיים, בהתאם לכך ניתן לקבוע את שיטת הטיפול הנכונה והמומלצת ביותר. כמובן, שיש גם שיקולי תקציב, אך להשתלות שיניים ביום אחד יש יתרונות רבים כיוון שהמטופל אינו נדרש לזמן המתנה ארוך ואין צורך בתותבות מעבר.
 

פתרון אסתטי

השתלת שיניים נועדה לכל אדם שנאלץ לעבור עקירות או איבד את שיניו כתוצאה מהזנחה, עישון, מחלות שונות ופגיעות גופניות. השתלת שיניים מהווה פתרון אסתטי כך שניתן לשוב ולחייך בפה מלא שיניים, עם זאת, יש שיטות שונות בתחום ולכן חשוב לבחור ברופא מקצועי, אמין ובעל מוניטין בתחום כדי לקבל ייעוץ וליהנות משיקום הפה ברמה הגבוהה ביותר.
 


קידום ושיווק האתר ע"י יובי קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק