סוגי השתלות שיניים - ד"ר גיל רפלוביץ

סוגי השתלות שיניים

השתלת שיניים כבר לא חייבת להיות תהליך ארוך, שכרוך בזמן החלמה ממושך ובביקורים חוזרים ונשנים אצל רופא השיניים. טכניקה חדשנית שפותחה בחו"ל, מאפשרת לך לעבור את עיקר תהליך השתלת השיניים ביום אחד בלבד.

מהי השתלת שיניים?

השתלת שיניים היא טכנולוגיה מתקדמת שמתבססת על שתל שעשוי מטיטניום. השתל הזה מחליף את שורש השן שנעקרה, ועליו בונים שן מלאכותית. שתלים הם פתרון לטווח ארוך והם יכולים להחזיק מעמד שנים רבות.

איך מתבצעת השתלה רגילה?

לפני ההשתלה עצמה, המטופל עובר בדיקה מקיפה שבמהלכה מבררים את מצבו הרפואי, ואת מצב השיניים והעצם שאליה יוחדרו השתלים. בדיקה זו נועדה לאפשר לד"ר רפלוביץ לקבוע תוכנית טיפול אישית לכל מטופל. לעיתים המטופל נזקק לסדרה של טיפולים כדי להכין את העצם לקליטת השתל, אולם אם העצם במצב תקין המאפשר לרופא לבצע את ההשתלה, מתחילים בטיפול הכולל שלושה שלבים:

החדרת השתל אל עצם הלסת וקיבועו – השתל עשוי ממתכת והוא נראה כמו בורג, לכן הרופא מקבע את השתל לעצם בהברגה, כך שהקצה שלו אינו בולט מעל לחניכיים, לאחר מכן הרופא תופר את החניכיים שמכסות את השתל.

חשיפת השתל – לאחר החדרת השתלים, הרופא יקבע פרק זמן להמתנה, שעשוי להיות בין שלושה חודשים לחצי שנה ולאחריו השתל נחשף ועליו מתקינים כיפת מתכת שעליה יולבש הכתר.

התקנת שן קבועה – הרופא לוקח מידה מדויקת, שעל פיה יכינו במעבדה את כתר החרסינה. לאחר התאמה של גודל צורה וצבע, הרופא מדביק את הכתר על כיפת המתכת, וזוהי למעשה השן הקבועה.


קידום ושיווק האתר ע"י יובי קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק