עשר סיבות טובות לבחור בשיטה המובילה בעולם להשתלת שיניים - ד"ר גיל רפלוביץ

עשר סיבות טובות לבחור בשיטה המובילה בעולם להשתלת שיניים

עשר סיבות טובות לבחור בשיטה המובילה בעולם להשתלת שיניים
 

1. יציבות וקבועות

שיניים שיושבות על מערכת של ארבעה שתלים בטכניקת All On 4 נהנות מיציבות וקביעות. יש להן יתרון מובהק על שיניים תותבות, כיוון שמדובר בשיניים קבועות שאינן מטיילות בפה וגם לא יכולות ליפול. בכך מתבטא, הלכה למעשה, ההישג המהפכני של הטכניקה המתקדמת במברשת רגילה ובחוט דנטלי – ממש כמו בשיניים טבעיות ובריאות ולא צריך להסיר אותן אחרי ארוחה ו/או לפני השינה. גם אין צורך בעלויות נוספות – ג'לים לאלחוש ובדבקים שונים שהם חלק מחומרי התחזוקה הקבועים של השיניים התותבות.
 

2. טבעיות וחזקות

שיניים שיושבות על מערכת של ארבעה שתלים, בשיטת All On 4, ידידותיות יותר לפה וכושר ההסתגלות שלהן מעולה: מיד לאחר השתלת השיניים אפשר ליהנות מחיוך טבעי ומשיניים בריאות וחזקות שכושר התפקוד שלהן בלעיסת מזון זהה לזה של שיניים טבעיות ובריאות.
 

3. התאמה מושלמת

טכניקת All On 4 מאפשרת לרופא מיומן להתאים את קווי המתאר הטבעיים של הפה והלסת של המטופל, שבסופו של התהליך מרגיש שיש לו שיניים טבעיות.
 

4. קלות לתחזוק

טכניקת All On 4 מבטיחה לכם חיים קלים יותר בתחזוקה ובשמירה על היגיינת הפה. מצחצחים את השיניים ושומרים על הניקיון שלהן.
 

5. כוח לשיניים

שיניים שיושבות על מערכת של ארבעה שתלים, בשיטת All On 4, מאפשרות ללסת לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בה. שיניים כאלה מחזירות לך את כוח הנשיכה ומאפשרות לך ליהנות מכל המאכלים שאוהבים, כולל כאלה ששכחת מקיומן מאז שחסרות לך שיניים בפה.
 

 6. בריאות ללסת

חסר בשן אחת או יותר פועל כמו אפקט הדומינו ומשפיע גם על השיניים השכנות. שן חסרה גם עלולה לגרום להידלדלות רקמת העצם בלסת ולנסיגת חניכיים. לכן, הודות לטכניקת All On 4 משתפרת גם תוחלת החיים של עצם הלסת הבסיסית, שנהנית משיניים קבועות ויציבות ולאורך זמן.
 

7. פחות כאבים

כן, זה הרבה פחות כואב, כיוון שברוב המקרים, הודות לטכניקת All On 4, המטופלים אינם צריכים לעבור ניתוח להשתלת עצם (הרמת סינוס) ונחסכים מהם כאבים ותחושה של חוסר נוחות בזמן הטיפול.
 

8. פחות זמן

בטכניקת All On 4 ניתן לעבור את תהליך ההשתלה והשיקום בפרק זמן קצר הרבה יותר בהשוואה לטיפולים אחרים ופחות מתקדמים. הודות לטכנולוגיה מתקדמת זו ניתן גם לבצע השתלת שיניים ביום אחד.
 

9. תוחלת חיים ארוכה

שיניים שיושבות על שתלים בטכניקת All On 4, יכולות לשרוד בפה לכל החיים – בתנאי שמקפידים לשמור על היגיינת פה נאותה.
 

10. חיוך מקסים

בשורה התחתונה: השתלת שיניים קבועות שמתבססת על ארבעה שתלים בטכניקת All On 4, גם מצוינת לבריאות הפה וגם נותנת לך חיוך מקסים ומראה טבעי.
 


קידום ושיווק האתר ע"י יובי קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק