שיקום הפה - ד"ר גיל רפלוביץ

שיקום הפה – הבסיס לבריאות טובה

צוות הרופאים בענבל מרפאות – ההמרכז להשתלות שיניים בניהולו של ד"ר גיל רפלוביץ – מציע למטופלים מגוון רחב של טיפולים ושיטות, שנועדו למטרה אחת: שיקום תפקוד השיניים והאסתטיקה שלהן. המונח "שיקום הפה" כולל בתוכו קשת רחבה של טיפולי שיניים ובריאות הפה, מטיפולים פשוטים ועד לטיפולים מורכבים – החל מסתימות, בנייה והרכבת כתרים ועד לטיפולים בבעיות סגר והפרעות תפקודיות במפרקי הלסת,הרמת סינוס, השתלת שיניים והשתלת שיניים ביום אחד.

שיקום הפה

היתרון של המטופלים במרכז להשתלות שיניים

במרפאת השיניים שלנו עובדים רופאים העוסקים בתחומים שונים, ולקוח המתקבל לטיפול יעבור בדיקה כוללנית ומקיפה, כדי לקבוע את התוכנית הטיפולית המתאימה לו ביותר. ראייה כוללת כזאת, הנסמכת על ניסיון מצטבר של עשרות שנים, חיונית במיוחד למטופלים שזקוקים לטיפולים מורכבים.

מתי צריכים לעבור טיפולים לשיקום הפה?

כל מי שסובל/ת מדלקות חניכיים מתמשכות, כל מי שאיבד/ה שן אחת או יותר וכל מי שבריאות הפה שלו/ה אינה תקינה או לקויה.

מהי בריאות פה לקויה?

פה בריא מכיל 32 שיניים, אשר יושבות בהתאמה בלסת העליונה ובלסת התחתונה. מהפאזל המושלם הזה נגזרת הפעילות התקינה במערכת הלעיסה, אולם האיזון הזה עלול להשתבש אפילו בעקבות איבוד שן אחת, שעלול לגרור בעקבותיו בעיות נוספות כמו דלקות חניכיים, שחיקה והיחלשות שיניים. אוסף בעיות כזה צריך לקבל טיפול כוללני, הרואה לנגד עיניו את שיקום הפה. לתוצאה דומה עלולה להוביל הזנחה ממושכת והימנעות ממעקב סדיר אצל רופא שיניים.

האם שיקום הפה יכול להשפיע על המראה הכללי שלי?

יש קשר מובנה בין שיניים וחניכיים בריאות לבין בריאות כללית טובה, ודי לחייך ולנהל אורח חיים בריא, אנחנו  חייבים לשמור על תחזוקה נאותה של השיניים ובשעת הצורך למצוא להן תחליף הולם ואיכותי. שיקום פה – שיכול לכלול גם השתלת שיניים – יעניק לך חיוך חדש ואסתטי, אבל גם ישפר את החזות הכללית שלך. מעבר ללעיסה וחיוך, השיניים גם תומכות בשפתיים ובלחיים. זו הסיבה שאצל אנשים שאיבדו שיניים ולא עברו שיקום פה הפנים שלהם נראות שקועות ונפולות.

לכל שאלה על שיקום הפה, חייגו עכשיו 03-9650577


קידום ושיווק האתר ע"י יובי קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק